Oasis Atlantico Belorizonte

28 last minute termínů
od 17 590 Kč

Oasis Atlantico Belorizonte

All inclusive

Letecky

Royal Horizons Boavista

15 last minute termínů
od 18 990 Kč

Royal Horizons Boavista

All inclusive

Letecky

Oasis Salinas Sea

28 last minute termínů
od 20 290 Kč

Oasis Salinas Sea

All inclusive

Letecky

Riu Karamboa

10 last minute termínů
od 21 490 Kč

Riu Karamboa

All inclusive

Letecky

Iberostar Club Boa Vista

14 last minute termínů
od 21 490 Kč

Iberostar Club Boa Vista

All inclusive

Letecky

RIU Funana

27 last minute termínů
od 21 790 Kč

RIU Funana

All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Kapverdy Kapverdy poznávací

Kompletní nabídka ostrovů Boa Vista, Sal

Německé cestovní kanceláře

Kapverdy - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, nejlepší TOP hotely

Dějiny Kapverdských ostrovů se začínají psát díky portugalskému mořeplavci Diegovi Gomes, který je objevil vroce 1460. V roce 1975 byla oficiálně vyhlášena nezávislost Kapverdské republiky. Hlavní město Kapverd Praia leží na ostrově Santiago. Do dnešních dnů je na ostrovech cítit vliv portugalské kultury. Kapverdské souostroví, nebo-li ostrovy Zeleného mysu se skládá z l0 větších a řady malých ostrovů uprostřed rovníkového Atlantiku. Jsou výsledkem sopečné činnosti.Vzhledem ke své poloze jsou ostrovy ideálním odpočinkovým místem u stále teplého moře.

Kapverdy - dovolená

Povrch ostrovů je převážně hornatý a poměrně členitý. Nachází se zde velmi málo lesů. Nejvyšším vrcholem celého souostroví je činná sopka Pico do Vulcanu na ostrově Fogo s nadmořskou výškou 2829 mnm. Na ostrově Sal je velkou atrakcí zejména solný důl Pedra de Lume s jezerem s velkým obsahem soli, které má léčivé, účinky na kůži. Sal je rájem pro milovníky potápění, windsurfingu i rybaření. Ostrov Boa Vista je proslulý svými nekonečnými písečnými plážemi. 18 km dlouhá pláž Santa Monica Beach je vyhlášena jako jedna z nejkrásnějších pláží světa. I tento ostrov je rájem potápěčů, rybářů a milovníků windsurfingu.

Kapverdy - dovolená s dětmi

Nejčastějším způsobem, jak poznat co nejvíce z Kapverdských ostrovů, je okruh, který se uskuteční na palubě malého soukromého letadla. Fascinující podmořský svět, nekončící pláže s nádherným bílým pískem, příjemná atmosféra a kvalitní hotelové resorty jsou zárukou dokonalého odpočinku. Kapverdy nabízí dostatek sportovních aktivit. Hotely zase nabízí vše pro pohodlí hostů pro chvíle odpočinku i zábavy a to jak dospělým, tak i dětem. Je žážitkem strávit noc při karibských a latinskoamerických rytmech.

Kapverdy - ubytování a strava

Ubytování ve velmi příjemném komplexu dřevěných bungalovů, nebo stylovém hotelu v typické místní architektuře, malém komorním hotelu – vždy dobře vybaveném. Kapverdy jsou proslulé výbornou kuchyní, která je ovlivněna Portugalskem, Afrikou i Brazílií. Základem místního exotického jídelníčku jsou jídla z mořských plodů - langusty, raci, kraby a tuňák připravené na různé způsoby. Mezi místní speciality se řadí cachupa - jídlo, které tvoří fazole, kukuřice, sladký brambor s vepřovým masem nebo rybou. Jelikož je zde k dispozici pro nás celkem exotické ovoce,tak i dezerty jsou pro většinu z nás novinkou. Všude na ostrovech Vám nabídnou klasický grogue, což je místní pálenka vyrobená z cukrové třtiny.Vhotelových barech dostanete různé míchané nápoje doplněné právě o grogue.

Kapverdy - zájezdy se slevou

Šetřete svůj čas a peníze. Neotálejte a navštivte nás. Velmi ochotně pro Vás zajistíme ubytování v místě, které jste si vybrali a vyhledáme tu nejvýhodnější slevu.